Після того, як будівництво закінчилося, з’являється необхідність юридично оформити споруду. Органом, який вводить новозбудований об’єкт в експлуатацію є ДАБК, який і займається видачею декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

Сам документ являє собою відповідність об’єкта містобудівним нормам і технічним проектом, тобто він підтверджує виконання будівництва, ремонту або реконструкції за необхідним правилам, які встановлені законодавством.

Якщо вам потрібна декларація про готовність об’єкта до експлуатації – наша компанія допоможе отримати її в прискорені строки . Фахівці нашої компанії оформляють введення об’єктів всіх рівнів складності. Цей процес є не тільки витратним за часом, але і юридично складним.

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» розмежовує правила оформлення декларації про готовність об’єкта до експлуатації в залежності від категорії складності об’єкта. Об’єкти які мають IV-V категорії складності мають відповідно і більш складну процедуру введення в експлуатацію: складається акт готовності об’єкта до експлуатації на основі одержуваного в ДАБК сертифіката відповідності.

Будівлі, яких було присуджено I – III категорії складності, вводяться в експлуатацію шляхом здачі декларації в ДАБК .

Досвід фахівців нашої компанії безцінний у вирішенні подібних питань: він дозволяє зробити максимально швидкий аналіз ситуації, прискорює збір всіх дозволів і документів. Таким чином, ви економите масу свого часу і грошових коштів, адже незнання тонкощів всього процесу може привести до їх значної витраті.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!

(044) 229-99-65
(044) 229-93-09