Технічний паспорт на квартиру (БТІ техпаспорт )

 Технічний паспорт

Кожна людина, яка вирішила придбати, продати або здійснити обмін житла, зобов’язана підготувати цілий перелік документів. Важливим документом в цьому пакеті є технічний паспорт на квартиру. Це документ , без якого не відбудеться жодна угода . Техпаспорт на квартиру включає в себе саму повну і детальну інформацію про житлову площу .Технічний паспорт на квартиру не вважається правовстановлюючим документом , а тільки лише носієм інформації про технічні характеристики об’єкта нерухомості.

Технічний паспорт на квартиру включає в себе технічні дані про приміщення – площі , кількості кімнат , матеріалі перегородок і стін. Крім цього , в техпаспорті на житломає бути вказана інвентаризаційна вартість об’єкта на момент видачі паспорта.

Техпаспорт на квартиру

Він оформляється у районному проектно- інвентаризаційному бюро. Це займає багато часу. Якщо ви хочете його заощадити , то радимо звернутися в нашу компанію. Наші фахівці , що мають великий досвід в оформленні техпаспорта на об’єкти нерухомості , в мінімальні терміни і за прийнятною вартістю отримають цей документ. Від вас буде потрібно лише надати найголовніші документи (паспорт і документ , що підтверджує право володіння власністю ) , а всі інші ми зберемо і оформимо самі. Перед отриманням техпаспорта фахівці нашої компанії проводять ретельне обстеження квартири.Необхідно пам’ятати , що раз на 5 років здійснюється інвентаризація нерухомості. Якщо рідше , то можуть виникнути проблеми при реєстрації.Звертайтеся до нас і ми вирішимо всі проблеми з оформленням технічного паспорта на квартиру Оформлення технічного паспортави можете замовити прямо зараз за телефоном нижче , ми завжди вам раді.

Телефонуйте!

(044) 229-99-65 (044) 229-93-09

как узаконить перепланировку квартиры