Послуги оформлення будівництва | ДАБК Києва та Київської обл.

Надаємо допомогу в реєстрації прав власності

Что мы предлагаем?

Мы всегда можем помочь при регистрации недвижимого имущества, оказать профессиональные услуги БТИ и выполнить комплексное сопровождение строительства.

Регистрация недвижимости

Регистрация права собственности на квартиру, жилой, дачный или садовый дом, нежилое помещение

Ввод в экспулатацию

Ввод в эксплуатацию объектов в Киеве и области

Разрешение на строительство

При планировании строительства новой постройки, реконструкции уже существующей или во время узаконивания объектов самовольного строительства (самостроя)

Полезная информация

Узаконення перепланування та самобуду

Легалізація перепланування та самовільного будівництва по Києву і області Організація перепланування в сучасних умовах являє собою складний організаційний процес , пов’язаний з оформленням безлічі документів . За відсутності відповідної документації будівництво та реконструкція об’єктів можна розцінювати чинним законодавством як перепланування.Самовільним будівництвом називають будівлі, зведені самостійно на земельних ділянках і які порушують чинний регламент законодавства .

Реєстрація прав на нерухомість тепер можлива на підставі виписки з сільради

Сьогодні, 7 травня 2014 року, Олександр Турчинов підписав закон, який вносить зміни в існуючий закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». У чому ж суть нових змін ? Тепер, для нерухомості, будівництво якої було закінчено до серпня 1992 року, можлива їх реєстрація з видачею документів про право власності грунтуючись

Повноваження нотаріусів у сфері реєстрації нерухомості були розширені

Як стало відомо, сьогодні, 6 травня 2014 Олександр Турчинов підписав закон № 1219 -VII “Про внесення змін до деяких законів України щодо надання інформації про державну реєстрацію прав та їх обмежень з Державного реєстру прав на нерухоме майно”. Даний закон розширить повноваження нотаріусів, а саме дозволить нотаріусам надавати виписку з реєстру прав на нерухомість. Як