Декларація про готовність об’єкта до експлуатації (Київ та Київська область)

Декларація про готовність об’єкта до експлуатації (Київ та Київська область)

Після того, як будівництво закінчилося, з’являється необхідність юридично оформити споруду. Органом, який вводить новозбудований об’єкт в експлуатацію є ДАБК, який і займається видачею декларації про готовність об’єкта до експлуатації.
Сам документ являє собою відповідність об’єкта містобудівним нормам і технічним проектом, тобто він підтверджує виконання будівництва, ремонту або реконструкції за необхідним правилам, які встановлені законодавством.
Якщо вам потрібна декларація про готовність об’єкта до експлуатації – наша компанія допоможе отримати її в прискорені строки . Фахівці нашої компанії оформляють введення об’єктів всіх рівнів складності. Цей процес є не тільки витратним за часом, але і юридично складним.
Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» розмежовує правила оформлення декларації про готовність об’єкта до експлуатації в залежності від категорії складності об’єкта. Об’єкти які мають IV-V категорії складності мають відповідно і більш складну процедуру введення в експлуатацію: складається акт готовності об’єкта до експлуатації на основі одержуваного в ДАБК сертифіката відповідності.
Будівлі, яких було присуджено I – III категорії складності, вводяться в експлуатацію шляхом здачі декларації в ДАБК .
Досвід фахівців нашої компанії безцінний у вирішенні подібних питань: він дозволяє зробити максимально швидкий аналіз ситуації, прискорює збір всіх дозволів і документів. Таким чином, ви економите масу свого часу і грошових коштів, адже незнання тонкощів всього процесу може привести до їх значної витраті.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!

(044) 229-99-65
(044) 229-93-09