ДАБК (Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю)

ДАБК (Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю)

Основним органом державного контролю над будівництвом є ДАБК. ДАБК – це інспекція архітектурно-будівельного контролю м. Києва, заснована в 2007 році. З тих пір ця інспекція виконує роль органу контролю від Державної архітектурно-будівельної інспекції України.
ДАБК, який знаходиться в Києві включає в себе кілька відділень:

 1. Управління контролем будівництва об’єктів
 2. Сектор, який здійснює контроль будівництва автомобільних доріг
 3. Сектор ліцензування
 4. Сектор, що видає дозвільні документи
 5. Відділ державного контролю за житлово- комунальним господарством.

 6. Інспекція ДАБК виконує дозвільні та реєстраційні функції, бере участь у державній політиці будівництва та здійснює контроль над ним.
  Основним завданням ДАБК, безумовно, є її реєстраційна функція. Інспекція видає дозволи не тільки про початок будівництва, а й про старт підготовчих робіт та здачі в експлуатацію. Крім цього, вона перевіряє об’єкт на його відповідність будівельним правилам і стандартам, бере участь у розслідуваннях аварій та інших випадки на будівництві. В обов’язки Інспекції також входить контроль за дотриманням умов ліцензійних угод, безпосередня видача ліцензій (пов’язана з створенням архітектурних споруд).
  Наша компанія допоможе вам пройти всі процедури і інстанції ДАБК без зусиль і втрати часу. Часто для проведення всіх процедур реєстрації потрібні знання з багатьох суміжних областей юридичного права, і часом їх незнання призводить не тільки до марної трати часу в чергах, але й до втрати грошових коштів. У цій справі важливо відразу на первісному етапі звернутися до фахівців, щоб не зробити помилок і не заплутати ситуацію. Звертайтеся в нашу компанію, і ми з радістю допоможемо вам у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних з ДАБК.

  Звертайтесь до нас!

  (044) 229-99-65

  (044) 229-93-09