Переведення з житлового в нежитловий фонд

Переведення з житлового в нежитловий фонд

В даний час найбільш актуальною проблемою бізнесу є дорога оренда приміщення. Щоб вирішити цю проблему підприємці часто користуються перекладом нерухомості з житлового фонду в нежитловий. Суть полягає в тому, що таким чином ваша нерухомість (найчастіше квартира) стає торговим приміщенням. Її можна використовувати під всі потреби бізнесу (офіс, магазин тощо), і, отже, значно підвищується її ліквідність. Однак, слід також враховувати, що не можна використовувати дане приміщення для діяльності, яка суперечить правилам забудови.
На сьогоднішній момент даний спосіб є досить популярним серед підприємців. Він дозволяє заощадити значні кошти на початку становлення бізнесу і крім цього, підвищити цінність нерухомості.
Даний процес, незважаючи на свою популярність, є досить клопіткою, а також вимагатиме певних грошових вкладень. Величина грошових коштів залежатиме від району, площі квартири і відповідно від цільового призначення майбутньої торгової площі. Також деякі кошти можуть піти на збір підписів мешканців будинку .
Давайте визначимося, яка ж нерухомість входить до складу житлового фонду. У першу чергу, це квартири, житлові будинки та частини будинків, які знаходяться у володінні на праві приватної власності, також різні приміщення, що належать фондам, кооперативам та іншим організаціям. Також законодавством дозволений переведення з житлового в нежитловий фонд лише квартирам, які розташовуються на першому, другому і цокольному поверхах, а також у підвальному приміщенні, якщо є можливість зробити окремий вхід.
А тепер розберемо сам процес перекладу квартири в нежитловий фонд:

  1. Подача заяви разом з пакетом документів до Управління житлового господарства. У пакет документів повинні входити: документи, що підтверджують право власності, ксерокопія паспорта, ідентифікаційний номер власника та інші документи.
  2. Подача заяви в КМДА ( міську держадміністрацію ) про переведення приміщення в нежитловий фонд.
  3. Оплатити пайовий внесок
  4. Дочекатися поки вам видадуть нове свідоцтво про право власності на нежитлове приміщення.
  5. Заключним етапом буде реєстрація приміщення в БТІ
Для того щоб швидко вирішити цю проблему доцільно звернутися в нашу компанію. Завдяки нашим послугам ви зможете не тільки заощадити ваш час, але і без зайвих турбот сконцентруватися на бізнесі.

Звертайтесь до нас!

(044) 229-99-65

(044) 229-93-09