Введення в експлуатацію нерухомості

Введення в експлуатацію нерухомості

Введення в експлуатацію нерухомості, введення будинку в експлуатацію -введення об’єктів нерухомості в експлуатацію

 Введення в експлуатацію нерухомості

Введення в експлуатацію нерухомості – комплекс заходів, спрямованих на прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів на підставі сертифіката відповідності виданого Державною архітектурно -будівельною інспекцією за місцем знаходження об’єкта .

На сьогоднішній день процес введення в експлуатацію

Стандартна процедура прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими будівлями і будівлями

Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими будівлями і будівлями, споруджених забудовниками – фізичними особами у період з 5 серпня 1992 по 01 січень 2008 року без дозволу на виконання будівельних робіт, на підставі заяви про прийняття в експлуатацію. Подана до 31 грудня 2010

Заява про прийом в експлуатацію

Заява про прийом в експлуатацію

Проектна документація, затверджена в установленому законодавством порядку

Довідка про погодження прийняття приватної будівлі в експлуатацію

Технічний паспорт приватної будівлі

Документ, який є свідченням права власності або користування земельною ділянкою, на якій знаходиться приватна будівля

Технічне обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж цих об’єктів

Звіт про проведення технічного обстеження на предмет відповідності приватної будівлі державним стандартам, будівельним нормам і правилам, нормативним актам про пожежну безпеку, санітарному законодавству, що діяли на момент закінчення будівництва, складений організацією, яка має відповідну ліцензію, і погоджений з органом державного пожежного нагляду

Прийняття в експлуатацію приватних житлових будинків садибного типу, дачних і садових будинків, господарських споруд, прибудов, будівництво яких здійснюється без залучення підрядних організацій, проводиться на підставі результатів технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж таких об’єктів.

Наша компанія надає консультації та послуги з введення в експлуатацію об’єктів нерухомості, нове будівництво або реконструкція, на території міста Києва. Ми працюємо з юридичними і фізичними особами. Терміни введення в експлуатацію об’єктів нерухомості нашими фахівцями в середньому займають до одного місяця. В цілому, ми готові обговорювати з Вами різні варіанти вирішення даної задачі, введення в експлуатацію.
Порядок і умови введення в експлуатацію побудованих об’єктів житлово -цивільного призначення здійснюються і визначаються місцевими органами влади з урахуванням всіх державних будівельних норм і стандартів. Як правило, такі будинки приймаються в експлуатацію комісіями, які й призначають ці органи. При введенні в експлуатацію промислових і адміністративно-торговельних об’єктів до складу комісії входять замовник, підрядники, представники органів протипожежного нагляду, СЕС, архітектурно -будівельного контролю, а також можуть входити представники інших інстанцій в залежності від специфіки об’єкта.Об’єкти, на яких закінчилося будівництво, повинні відповідати затвердженому проекту та всім нормативним вимогам. Після затвердження акта про введення в експлуатацію, об’єкти реєструються їх власниками в місцевих органах технічної інвентаризації нерухомості ( БТІ ), та місцевими органами влади видається свідоцтво про право власності . Основними Законами України, які регулюють відносини у сфері містобудування, є: Закон України «Про основи містобудування », Закон України « Про архітектурну діяльність», Закон України «Про планування і забудову територій», Закон України «Про відповідальність підприємств, їх об’єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування».
Величезний досвід наших фахівців з юридичного та технічного супроводу введення в експлуатацію об’єктів нерухомості дозволяє нам надати Вам кваліфіковану допомогу при вирішенні даних завдань «Під ключ». Ми цінуємо Ваш час.