Дозвіл на будівництво (Київ та Київська область)

Дозвіл на будівництво (Київ та Київська область)

Все будівництво, ремонт об’єктів, а також їх реконструкція проводяться тільки після отримання дозволу на виконання будівельних робіт.
Починаючи з червня 2011 року, а саме після прийняття Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» ( від 12 червня 2011 року) процедура оформлення документів на будівництво істотно змінилася.
Складність процедури з цього моменту стала залежати від категорії складності об’єкта. Для об’єктів, які відносяться до I – III категорій, процедура отримання документації значно спрощена через відсутність обов’язкової експертизи всієї проектної документації. Крім цього, тепер дозвіл на будівництво можна отримати в декларованої формі .
Об’єкти, які мають IV -V категорії складності, схильні більш складною процедурою отримання дозвільних документів. Вона включає в себе:

  1. Визначення умов будівництва і обмежень
  2. Створення проектної документації
  3. Обов’язкова експертиза проектної документації
  4. Отримання дозволу на будівництво, введення в експлуатацію, а також сертифіката відповідності в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.
На основі стройпаспорта можна оформляти будівництво житлових будинків, дачних та інших будинків садибного типу. У ДАБК також необхідно направити повідомлення про початок будівництва .
Отримання необхідної роздільною документації є обов’язковою процедурою, ігноруючи яку забудовник потрапляє під адміністративну відповідальність. Така споруда вважається самовільним будівництвом і підлягає знесенню.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз!

(044) 229-99-65
(044) 229-93-09