Техпаспорт на квартиру, технічний паспорт, БТІ техпаспорт, інвентаризації, отримання технічного паспорта Київ, ціна

Техпаспорт на квартиру, технічний паспорт, БТІ техпаспорт, інвентаризації, отримання технічного паспорта Київ, ціна

Технічний паспорт на квартиру (БТІ техпаспорт )

 Технічний паспорт

Кожна людина, яка вирішила придбати, продати або здійснити обмін житла, зобов’язана підготувати цілий перелік документів. Важливим документом в цьому пакеті є технічний паспорт на квартиру. Це документ , без якого не відбудеться жодна угода . Техпаспорт на квартиру включає в себе саму повну і детальну інформацію про житлову площу .Технічний паспорт на квартиру не вважається правовстановлюючим документом , а тільки лише носієм інформації про технічні характеристики об’єкта нерухомості.

Технічний паспорт на квартиру включає в себе технічні дані про приміщення – площі , кількості кімнат , матеріалі перегородок і стін. Крім цього , в техпаспорті на житломає бути вказана інвентаризаційна вартість об’єкта на момент видачі паспорта.

Техпаспорт на квартиру

Він оформляється у районному проектно- інвентаризаційному бюро. Це займає багато часу. Якщо ви хочете його заощадити , то радимо звернутися в нашу компанію. Наші фахівці , що мають великий досвід в оформленні техпаспорта на об’єкти нерухомості , в мінімальні терміни і за прийнятною вартістю отримають цей документ. Від вас буде потрібно лише надати найголовніші документи (паспорт і документ , що підтверджує право володіння власністю ) , а всі інші ми зберемо і оформимо самі. Перед отриманням техпаспорта фахівці нашої компанії проводять ретельне обстеження квартири.Необхідно пам’ятати , що раз на 5 років здійснюється інвентаризація нерухомості. Якщо рідше , то можуть виникнути проблеми при реєстрації.Звертайтеся до нас і ми вирішимо всі проблеми з оформленням технічного паспорта на квартиру Оформлення технічного паспортави можете замовити прямо зараз за телефоном нижче , ми завжди вам раді.

Телефонуйте!

(044) 229-99-65 (044) 229-93-09

как узаконить перепланировку квартиры